Understanding Yoga: Education On The Benefits & Styles

Requirements
Pozytywna motywacja do nauczenia się podstaw rachunkowości
W praktyce od osób zajmujących się księgowością wymagane jest wykształcenie co najmniej średnie i zaświadczenie o niekaralności (szczególnie w zakresie przestępstw przeciwko wiarygodności dokumentów KK art. 270-277 i obrotowi gospodarczemu KK art. 296-309)

Description
Bilans musi wyjść na zero! Tak mówią księgowi. Tylko co to znaczy w praktyce? W tym kursie księgowości poprowadzę Cię od zerowej wiedzy na temat rachunkowości finansowej do bardzo, bardzo solidnych podstaw.

Daję Ci gwarancję, że po rzetelnym przerobieniu ze mną tego kursu poczujesz się jak początkujący samodzielny księgowy. Księgowy, który “ogarnia” całość systemu księgowego przedsiębiorstwa i rozumie każdy jego najważniejszy element. Jeśli Cię rozczaruję, zażądaj 100% zwrotu pieniędzy!

Potrzebujesz porządny kalkulator, brulion A4 w kratkę, długopis, korektor i… wiele, wiele wolnych wieczorów. Ten kurs to nie tylko dużo wykładów, ale i zadań obrachunkowych do samodzielnego przerobienia. Oprócz tego będziemy także studiować fragmenty ustawy o rachunkowości, kodeksu cywilnego, kodeksu spółek handlowych.

Razem poprowadzimy uproszczone księgi rachunkowe w MS Excelu i sporządzimy sprawozdanie finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, informację dodatkową) hipotetycznej spółki w MS Word. Na koniec spróbuję Cię zachęcić do poprowadzenia “Amerykanki” w Excelu przez kilka miesięcy.

Będzie sporo roboty i “wkuwania” na sam początek! Ale zysk jest bardzo konkretny i wymierny! Rachunkowość finansowa to międzynarodowy język biznesu. Ucząc się podstaw rachunkowości na tym kursie możesz aplikować o pracę w działach finansowo-księgowych na całym świecie: w Krakowie, Berlinie, Londynie, a nawet Nowym Jorku. Wystarczy oprócz rachunkowości znać język obcy.

Nic też nie otwiera tak oczu na możliwości inwestycyjne i biznesowe, jak właśnie rachunkowość! W niej bowiem zawarta jest przenikliwość i elegancja myślenia ekonomiczno-finansowego! Zapraszam na kurs księgowości!

Aha! I jeszcze jedno! Zwróć uwagę na super atrakcyjną cenę tego kursu! Gdyby ten kurs był organizowany w formie stacjonarnej w Twoim mieście, to musiałby kosztować Cię ponad 1.000 zł. Ponieważ jest w formie on-line, możesz go mieć poniżej 100 zł!

Who this course is for:
Osoby, które chcą zacząć karierę w rachunkowości i finansach, ale na razie nie mają żadnych podstaw
Osoby po studiach, które muszą się szybko przekwalifikować i wyspecjalizować w konkretnym zawodzie dającym zatrudnienie
Osoby po maturze, które chcą szybko znaleźć pracę w administracji, a następnie dokształcać się w zawodzie księgowego
Osoby na emigracji, które na razie wykonują pracę fizyczną, ale marzą o bardziej ambitnym zajęciu, np. pracy w księgowości
Osoby, które chcą zmienić zawód i uważają, że praca w księgowości i finansach może być dla nich satysfakcjonująca
Przedsiębiorcy i zawodowi kierownicy, którzy chcą lepiej poznać rachunkowość finansową
Osoby przygotowujące się od podstaw do wykonywania zawodów: księgowy (kod zawodu 331301 KZiS MPiPS) oraz specjalista ds. rachunkowości (kod zawodu 241103 KZiS MPiPS)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *