Uygulamalı Siber Güvenlik ve Etik Hackerlık

Requirements
Sanallaştırma Ortamı

Description
Uygulamalı Sıfırdan Zirveye Siber Güvenlik ve Etik Hackerlık Kursu’na Hoşgeldiniz!

Kursumuz başlangıç seviyesinden anlatılmak üzere detaylı açıklamalarla birlikte “Siber Güvenlik ve Etik Hacker” nasıl olunur konularını işleyeceğiz. Hiçbir ön bilgiye gerek kalmadan başlangıç seviyesinden, ileriye seviyeye siber güvenlik kavramını, siber saldırıların neler ve nasıl yapıldığını, teorisinden pratiğine, saldırmayı ve savunmayı öğreneceksiniz.

Bilgisayarınız üzerinde kuracağınız laboratuvar ortamıyla birlikte videolarda yer alan uygulamaları birebir, pratik olarak sizlerde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurs “Uygulamalı Siber Güvenlik ve Hacking” kitabının yazarı ve Blackhat konuşmacılarından biri olan Mustafa ALTINKAYNAK (C|EH, OSCP, TSE) tarafından verilmektedir. Sizlerde siber güvenlik dünyasına hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan açıklamayı inceleyip kursa hemen kayıt olabilirsiniz.

Siber Güvenlik ve Etik Hackerlık Kursu sektöre başlangıç yapmanız için en ideal kurstur. Daha önce herhangi bir programlama diliyle çalışmamış yada siber güvenlik üzerine tecrübeniz bulunmuyor olabilir. Temel konulardan başlamak üzere detaylı konulara girişler yapacağız. Kurs boyunca gerçek saldırıların simüle edildiği uygulamalar üzerinde pratik eğitim verilecektir.

Eğitim boyunca Kali Linux, Metasploit, Wireshark, Nmap, SQLi gibi gerçek hayatta sızma testi uzmanları tarafından kullanılan araçların etkin kullanımını öğretilecektir. Teorikten pratiğe geçiş aşamasında gerçek hayatta sızma testi uzmanları tarafından kullanılan araçlar kullanılarak eğitime devam edilecektir.

Kursumuz boyunca, internette birçok kaynakta karşınıza çıkabileceği gibi, sadece teorik bilgilerle “bu açıklar kullanılarak bu sistemler hack’lenebilir, şu araçlar kullanılır” düşüncesinden uzak duracağız. Her zaman öğrendiğimiz bilgileri pratik yaparak pekiştireceğiz. Gerçek zamanlı hacking deneyimleri yaşayacağız. Aynı zamanda tüm bu saldırılardan kendimizi nasıl koruyacağımızı da öğreneceğiz.

Bu kurslar kimler için?

Siber güvenlik, etik hackerlık konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler

Sızma testi alanında kariyer planlayan, bu sektöre giriş yapmak isteyen

Bilişim güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler

Hacker’ların saldırılarından korunmak isteyenler

En güncel hacking yöntemlerini ve yazılımlarını öğrenmek isteyenler

Who this course is for:
Siber güvenlik, etik hackerlık konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler
Sızma testi alanında kariyer planlayan, bu sektöre giriş yapmak isteyen
Bilişim güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler
Hackerların saldırılarından korunmak isteyenler
En güncel hacking yöntemlerini ve yazılımlarını öğrenmek isteyenler

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top